COŚ PIĘKNEGO

To, że jestem mamą  Maksia wie już chyba cały świat:)

Cieszę się z macierzyństwa każdego dnia. Odkąd jest z nami Maksymilianek poznałam zupełnie nowe znaczenie miłości. Miłość bezgraniczna, za którą oddałabym życie, miłość pełną  trosk i lęków ale i piękną, czystą,  prawdziwą i bezinteresowną.

Dla mnie to jak nowa podróż przez życie z aniołkiem przy którym odchodzą wszystkie inne zmartwienia i nic nie ma większego znaczenia od niego. To podróż pełna słonecznych dni i radosnych chwili i oby trwały jak najdłużej  do końca mojego życia.

Czy Maksymilianek jest do mnie przywiązany?

Myślą,  że tak choć  może nie odczytuję wszystkich jego znaków, bo w końcu 6-cio miesięczny bobas nie rzuci się na szyję i nie powie: „ mamo kocham cię”. Ale kiedy byliśmy wczoraj u lekarza na kolejnym szczepieniu, doświadczyłam czegoś niesamowitego.

Zaczęłam rozbierać Maksiutka  do badań, położyłam na przewijaczku i pomału zaczęłam ściągać kurteczkę, bluzkę itd. Kiedy  odeszłam na moment aby odłożyć na półkę jego ubranka on w tym momencie zaczął się trząść i płakać przeraźliwie ( to dziwne bo Maks raczej  nie płacze aż tak bardzo) zrobił wielkie oczy,że nie ma mnie w zasięgu swojego wzroku.

Było to zaledwie 3, 5 sekund kiedy się oddaliłam od niego, a kiedy wróciłam  chwycił mnie tymi swoimi malutkimi rączkami jakby mnie nie było z tydzień. Zaczął się tulić i mocno ściskać. Dotarło do mnie wówczas, że jestem dla niego kimś bardzo wyjątkowym  i ważnym.

Może to dla niektórych nic niebywałego ale dla mnie to dowód miłości kogoś dla kogo jestem  najważniejsza. Kto pokochał mnie bezgranicznie ,to coś pięknego…

I nie brakuje żadnych słów, aby je zrozumieć,wystarczą gesty aby je odczytać… .

Jedna myśl na temat “COŚ PIĘKNEGO

  1. Dzień dobry :),

    Kilka dni temu moja przyjaciółka mieszkająca w Szwecji urodziła córeczkę. Chcę zrobić jej prezent-niespodziankę i wysłać paczkę dla Malutkiej i mamy. Gdyby nie odległość odwiedziłabym je z paczką typowo praktycznych prezentów (zapasem pampersów, chusteczek itp). Pomyślałam, że może są jakieś szczególne produkty dla niemowląt i świeżo upieczonej mamy, które są szczególnie drogie w Szwecji lub całkiem niedostępne ? Nie chcę pytać wprost o potrzeby przyjaciółki, by nie zdradzić się z zamiarem zrobienia niespodzianki. Będę bardzo wdzięczna jeśli znalazłaby Pani odrobinę czasu by odpowiedzieć na pytanie, które produkty pierwszej potrzeby z chęcią chciałaby Pani otrzymać w paczce z Polski. Wiem, że przy małym dziecku czas nigdy nie jest za wiele, tym bardziej docenię odpowiedź,

    serdecznie pozdrawiam!

Dodaj komentarz