WESOŁYCH ŚWIĄT- GOD JUL

Moi najdrożsi,

_csc0452             Już za dwa dni Wigilia. Dzień pełen radości i spotkań z bliskimi.

Mijają nam dni pełne refleksji i zadumy, rozmyślamy o minionym roku i planujemy kolejny.

My w tym roku święta spędzamy w Polsce, jest to dla nas bardzo wyjątkowy czas, gdyż jest już z nami nasz synek Maksymilianek. Święta te są tym bardziej wyjątkowe ponieważ Maksymilian będzie miał Chrzest Święty. Dlatego cieszymy się bardzo z nadchodzących dni.

_csc0451Nie zapominajmy o samotnych, niech i dla nich zaświeci gwiazdka. Myślami jestem również z ofiarami ataku w Berlinie i na całym Świecie, niech zapanuje pokój i braterstwo.

I pamiętajmy o tych co mówić nie potrafią o naszym mniejszych braciach, jest wiele czworonogów które potrzebują domu, pokarmu, schronienia. Podarujcie choć mały worek pokarmu dla fundacji, czy schroniska, jak np. FUNDACJA AST. Jest wiele zwierzaków niekochanych, opuszczonych, schorowanych, które mogą liczyć jedynie na naszą, ludzką pomoc.

Życzę Wam  wszystkim i każdemu z osobna, dużo ciepłych dni, wypełnionych radością i spokojem. Niech spełnią się Wasze pragnienia i plany a Święta mijają tak jak sobie zaplanowaliście. Bądźcie dla siebie dobrzy i uczciwi, wspierajcie się i pomagajcie.

Dużo siły i wytrwałości w dążeniach do własnych celów,  aby każdy mógł  pokonywać własne granice. 

_csc0341

WESOŁYCH ŚWIĄT – GOD JUL

Dodaj komentarz